Яке число є взаємно оберненим до числа 5/8?


Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Олька.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти обернене значення для 5/8, треба поміняти місцями чисельник і знаменник, а потім якщо виходить перетворити в мішане число

5/8 = 8/5 або 1 3/5

5/8 * 8/5 = 1/1 =1