У баку машини було 60 л бензину під час поїздки витратили 2/5 цієї кількості , скільки л бензину

залишилось . Будь ласочка благаю допоможіть даю кращу відповідь та 5 зірок це дуже терміново !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ташкин Сергей.

Ответ:

60×2/5=24 л

60-24=36 л

Пошаговое объяснение:

Отвечает Попкова Яна.

2/5 * 60 = 24 л

Ответ : во время поездки витратили 24 л бензину

СПОСОБ № 2

(2 * 60) : 5 = 24 л

Ответ: во время поездки витратили 24 л бензину