Андрій допомагав дідусю на пасіці. Вони викачали 4,95 ц меду та мають його розлити в бідони

місткістю 10 л. Дідусь сказав, що 1 л меду важить 1,5 кг. Скіль ки таких бідонів знадобиться, щоб розлити весь викачаний мед, за умови Повного їх заповнення

Ответы на вопрос

Отвечает Алифора Рита.

Ответ: 4,95ц=495(кг)

10л=10*1,5

10л=15(кг)

495:15=33(б.)

Пошаговое объяснение: Відповідь: 33 бідони.