автомобіль проїхав 36 км, що становить 3/20 довжини шляху, який він повинен проїхати. яка довжина

всього шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Бутусова Ксения.
1) 36:3=12 (1/20)
2) 12*20=240 (20/20) - довжина всього шляху.

Відповідь: довжина всього шляху становить 240 км.