Доведіть що значення виразу 2¹² + 5³ ділиться націло на 7​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2¹² + 5³ = (2⁴)³+ 5³ = (2⁴+ 5)(2⁸- 2⁴ * 5 + 5²) =  21 * (2⁸- 2⁴* 5 + 5²)

так як 21 ділиться націло на 7 , то і значення виразу ділиться на 7