Точка С - середина відрізка АВ. Знайди координати точки В, якщо A(4; 2), C(5; 4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Хука Макс.

Ответ: Координати середини відрізка:

х = (х1 + х2)/2; у = (у1 + у2)/2. Звідси:

5 = (4 + х2)/2; 4 = (2 + у2)/2

4 + х2 = 10; 2 + у2 = 8

х2 = 6; у2 = 6

В(6;6)

Пошаговое объяснение: