Знайдіть суму коренів поданих рівнянь (x + 458) − 156 = 348 і 32 ∙ (x + 14) = 736.


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Юлия.

Відповідь:

(x+458)-156=348 |32×(x+14)=736

(x+458)=348+156 | (x+14)=736:32

(x+458)=504 | (x+14)=23

x=504-458 | x=23-14

x=46 |x=9

46+9=55

Покрокове пояснення: