У класі 8 хлопців і 12 дівчат. Який відсоток становлять хлопці від усіх учнів класу?


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Саша.

8 + 12 = 20 це 100 процентів, треба знайти 1 процент для цього треба 100 : 20 = 5 тепер 8 * 5 = 40 це процент хлопців, 12 * 5 = 60 це процент дівчат.

Отвечает Игумнова Софья.

Відповідь:

40%

Покрокове пояснення:

8+12 = 20 учнів всього у класі

8/20*100 = 40%