Периметр прямокутника, довжина якого дорівнює 10 см, дорівнює периметру квадрата зі стороною 7 см.

Знайди ширину прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ромашкина Настя.

Ответ:

Ширина=4см

Пошаговое объяснение:

Периметр квадрата 7+7+7+7=28

У прямокутника дві довжини, значить 10+10=20

Оскільки периметр такий як і у квадрата, то (28-20):2=4