Відстань між двома містами на карті, масштаб якої 1 : 400 000, дорівнює 2,6 см. Обчисли відстань

між цими містами на місцевості.

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Саша.

Ответ:

10,4 км

Пошаговое объяснение:

1)  1 км = 100 000 см

2) 400 000 : 100 000 = 4 (км) - изображает 1 см карты

2) 2,6*4 = 10,4 (км) - расстояние между городами на местности

Отвечает Рыбин Кирилл.

Відповідь:10 400 м

Покрокове пояснення:

масштаб: 1 м на карті= 400000 м в реальності, одже

2,6÷100(щоб перетворити в метри)=0,026

0,026×4000000=10 400