Знайди периметр цього квадрата. 26. За допомогою лінійки накресли прямокутник зі сто- ронами 4 см і

3 см. Знайди його периметр.Помогитеееее я хз как​

Ответы на вопрос

Отвечает Ауельбекова Жулдыз.

Прямокутник

   B      3       C
       ______
      |             |

   4 |             | 4

      |______|

   А       3       D

AB=CD=4см

AD=BC=3см

Периметр формула

P=(a+b)*2

P=(4+3)*2=7*2=14см

Периметр прямокутника 14 см