Як зробити рівняння (26+К)*4-120=80


Ответы на вопрос

Отвечает Малёваный Макс.

Пошаговое объяснение:

104+4К-120=80

4К=96

К=24

К-це теж саме,що і х,просто інша буква

Отвечает Лаас Диана.

Відповідь:

24

Покрокове пояснення:
(26+k)*4-120=80
(26+k)*4=200
26+k=200:4
26+k=50
k=50-26
k=24