Лижник пройшов 15 км, що склало 4/9 усього шляху. Скільки кілометрів йому ще залишилося пройти?

допоможіть розвязати діями будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Неклюдова Алиса.

Ответ:

Йому залишилося пройти 33.75 км

Пошаговое объяснение:

1) 15:4 = 3.75(км) 1/9 всього шляху

3.75*9= 33.75 (км)