Два автомобілі виïхали одночасно на зустріч один одному з двох пунктів, відстань між якими дорівнює

660 км, і зустрілися через 4 год. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість одного з них на 5 км/год бiльша за швидкість іншого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Відповідь:80,

Покрокове пояснення:

1)660:4=165(км/год)- швидкість зближення;

2)165:2=82.5(км/год) середнє між їхніми

3)82.5-(5:2)=80(км/год)- автомобіль з меншою швидкістю

4)80+5=85(км/год)- автомобіль з більшою швидкістю