Два автомобіля виїхали одночасно на зустріч один одному з двох пунктів відстань між якими 625 км і

зустрілися через 2,5 год.знайдіть швидкість кожного автомобіля якщо швидкість одного з них на 30км/год більша ніж швидкість іншого

Ответы на вопрос

Отвечает Машарова Валентина.

Пошаговое объяснение:

Пусть х км/ч - скорость одного автомобиля, тогда (х + 10) км/ч - скорость другого. Уравнение:

(х + х + 10) · 2,5 = 325

2х + 10 = 325 : 2,5

2х + 10 = 130

2х = 130 - 10

2х = 120

х = 120 : 2

х = 60 (км/ч) - скорость одного автомобиля

60 + 10 = 70 (км/ч) - скорость другого автомобиля

2 способ (по действиям).

1) 325 : 2,5 = 130 (км/ч) - скорость сближения;

2) 130 - 10 = 120 (км/ч) - поровну на два автомобиля;

3) 120 : 2 = 60 (км/ч) - скорость одного автомобиля;

4) 60 + 10 = 70 (км/ч) - скорость другого автомобиля.

Вiдповiдь: 60 км/год i 70 км/год.

Отвечает Иванникова Софья.

Відповідь:

Нехай х км/год - швидкість одного автомобиля, тоді (х + 10) км/год - швидкість другого. Тоді:

(х + х + 10) · 2,5 = 325

2х + 10 = 325 : 2,5

2х + 10 = 130

2х = 130 - 10

2х = 120

х = 120 : 2

х = 60 (км/ч) - швидкість одного автомобиля

60 + 10 = 70 (км/ч) - швидкість другого автомобиля

2 варіант (по діям).

1) 325 : 2,5 = 130 (км/ч) - швидкість зустрічі.

2) 130 - 10 = 120 (км/ч) - порівну на два автомобиля;

3) 120 : 2 = 60 (км/ч) - швидкість одного автомобиля;

4) 60 + 10 = 70 (км/ч) - швидкість другого автомобиля.

Вiдповiдь: 60 км/год i 70 км/год.

Покрокове пояснення: