3.У санаторіях відпочило 85%робітників заводу. Скільки всього робітників на заводі, якщо в

санаторіях відпочило 697 робітників ? З детальним поясненням!

Ответы на вопрос

Отвечает Martirosyan Ani.

Ответ:вот

Пошаговое объяснение:


Отвечает Гарипов Дамир.

Ответ:

100%-?

85%-697

697/85=8,2 - 1 відсоток

8,2×100=820 - 100 відсотків

відповідь: 820 працівників