4. Яка з реакцій є реакцією заміщення? a) C+0 =CC 6)2Hgc=2Hg+C2 в) 2Na+2H2=2NaCH+H2 г)

CaC+2HCl=CaCl2+H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Олег.

Объяснение:

a) 2C+02 =2CО реакція з'еднення

6)2HgО=2Hg+О2 реакція розпаду

в) 2Na+2H2О=2NaОH+H2 реакція заміщення

г) CaO+2HCl=CaCl2+H2O реакція обміну

Отвечает Лютанов Дима.

Объяснение:

a) C+0 =CC 6)2Hgc=2Hg+C2 в) 2Na+2H2=2NaCH+H2

г) CaC+2HCl=CaCl2+H2O

Отвечает Зуре Джан.

Объяснение:

a) C+0 =CC 6)2Hgc=2Hg+C2 в) 2Na+2H2=2NaCH+H2

г) CaC+2HCl=CaCl2+H2O