Помогите пожайлуста Довжина кола дорівнює 18,84 см. Знайдіть площу круга, обмеженого цим колом.


Ответы на вопрос

Отвечает Ходыкин Андрей.

Відповідь: S = 28,26 см^2

Покрокове пояснення: C = 18,84 см

С = 2•π•r

π = 3,14

2•π•r = 18,84 см

2•3,14•r = 18,84 см

6,28•r = 18,84 см

r = 18,84 см : 6,28 = 3 см

S = π•r^2

S = 3,14• (3 см)^2 = 3,14 • 9 см^2 = 28,26 см^2

Отвечает Павлова Кира.

Відповідь:

За формулою знаходження довжини кола:

l = 2\pi \: r

r =  \frac{l}{2\pi}

r = \frac{18.84}{2 \times 3.14}

r = 3

За формулою знаходження площі круга:

s = \pi {r}^{2}

s = 3.14 \times  {3}^{2}

s = 28.26

Відповідь: S=28,26 см2.