Довжина ділянки прямокутної форми дорівнює 50 м, а площа — 10 а. Знайдіть ширину ділянки та її

периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Дичко Анюта.

Відповідь:

шрина=50*10=500

P=(50+500)*2=1100