Довжина акваріума – 45см, ширина – на 15см менша, а висота – на 5см більша ширини і довжини разом.

Знайдіть об’єм акваріума.

Ответы на вопрос

Отвечает Башев Сергей.

Ответ:1) 45-15=30(см) ширина

2) 30+45=75 (см) ширина і довжина разом

3) 75+5=80 об’єм

Пошаговое объяснение: вроде мы когда то так решали