Складіть пропорцію з чисел 63, 72, 8, 7 допоможіть будь ласка))


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Ердос.

Пошаговое объяснение:

7/8 = 63/72

7/8 = (63:9)/(72:9)

7/8 = 7/8