Сплав складається із міді, цинку і алюмінія , взятих у відношенні 3:5:2. Скільки треба взяти

кожного металу, щоб отримати 25,4 кг сплаву?

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Екатерина.

Пошаговое объяснение:

Меди = 3х кг

Цинка = 5х кг

Алюминия = 2х кг

Всего = 25,4 кг

3х + 5х + 2х = 25,4

10х = 25,4

х = 25,4 : 10

х = 2,54

Меди = (3х) = 3 * 2,54 = 7,62 кг

Цинка = (5х) = 5 * 2,54 = 12,7 кг

Алюминия = (2х) = 2 * 2,54 = 5,08 кг

7,62кг + 12,7кг + 5,08кг = 25,4 кг

Отвечает Минюк Лиза.

Ответ:

міді 7,62кг

цинку 12,7 кг

алюмінію 5,08 кг

Пошаговое объяснение:

3+5+2=10

25,4÷10=2,54

мідь=2,54×3=7,62кг

цинк=2,54×5=12,7кг

алюміній=2,54×2=5,08кг