Прямокутник і квадрат мають рівні площі.Сторони прямокутника дорівнюють 12дм і 3 дм.Знайди довжину

сторони квадрата. Будь ласка благаю поможіть.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Кирилл.

Ответ:

сторона квадрата равна 6 дм

Пошаговое объяснение:

Sпрямоугол.=а*в=12*3=36дм²

S квадрата=а²=36 дм²     тогда сторона а=√S=√36=6 дм