Прямокутник і квадрат мають рівні площі.Сторони прямокутника дорівнюють 12дм і 3 дм.Знайди довжину

сторони квадрата.​

Ответы на вопрос

Отвечает Барнаш Серёга.

Ответ: 9 дм

Пошаговое объяснение: 1) 12*3=36 (дм) - площа прямокутника;
2) 36:4=9 (дм) - сторона квадрата.