Площа прямокутного поля дорівнює 546га,а довжина 4700м знайдіть ширину і периметр цього поля


Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Ответ: UWU

b≈ 1162 m

P=11724 m

Пошаговое объяснение:

S=546 га=5 460 000 m^2

a= 4700 m

b - ?

P - ?

S=ab - площа прямокутного поля

b=\frac{S}{a} =\frac{5 460 000}{4700} = 1161,70212766 m ≈ 1162 m

P=2(a+b)=2(1162+4700)=11724 m