Сосен-40ялинок-на 20більшеніж сосенСкільки всього посадили дерев?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чирик Дима.

Ответ:

40+20=60(ял)-всього ялинок

60+20=80(др)

Відповідь:80дерев всього посадили.