За перший день засіяли 35 % ділянки, за другий день — 60 % того, що засіяли в перший, а в третій —

решту 1,32 га. Яка площа всієї ділянки? ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

35 - 100%

х - 60%

100х=35*60

х=2100/100

х=21 - во второй день от общего

100-35-21=44

х - 100%

1,32 - 44%

44х=100*1,32

х=132/44

х=3