діаметр кола дорівнює 30см знайти площу круга обмеженого цим колом (число П округлити до сотих)


Ответы на вопрос

Отвечает Мережко Сергей.

S=ПR^2

R=30:2=15см

S=3.14*15*15=706.5см2 площадь круга

Отвечает Маркевич Полина.

R=15 cm

S=3,14*15 во 2-ой=3,14*225=706,5