Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 20 см, ви- сота - в 4 рази менша від довжини, а ширина

- на 7 см більша за висоту. Обчисліть об'єм паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Махонина Юлия.

Довжина: - 20 см

Висота: 20:4=5 см

Ширина: 5+7=12 см

Об'єм:

V=a*b*c

V=20*5*12=1200 см3