° Розв'яжіть рівняння 1)x: 12 = 17;​


Ответы на вопрос

Отвечает Пелёвин Никита.

Відповідь:

1) х=12*17=204

Покрокове пояснення: надеюсь правильно:)

Отвечает Артюшенко Аленка.

Ответ:

Нажаль, це рівняння неможливо розв'язати, оскільки на одній стороні рівняння є знак ":", що не є математичною операцією. Якщо ви хочете розв'язати рівняння, вам необхідно вказати математичну операцію, яку необхідно виконати з обох сторін рівняння. Наприклад:

x + 5 = 17

Щоб розв'язати це рівняння, можна виконати наступні дії:

Відняти 5 від обох сторін рівняння: x + 5 - 5 = 17 - 5

Отримаємо: x = 12

Таким чином, розв'язок рівняння x + 5 = 17 - це x = 12.