Высота прямокутного паралелепіпеда дорівнює 15 см, а довжина у 4 рази більше за высоту. Знайдіть

ширину прямокутного паралелепіпеда якщо його об'єм дорівнює 1800см3

Ответы на вопрос

Отвечает Фомицкий Вячеслав.

Ответ:

2см

Пошаговое объяснение:

15*4=60

1800/15/60=2

Отвечает Братенкова Мария.

Ответ:Відповідь 2

Пошаговое объяснение:

Вирішуємо за формулою: b=V÷a÷h, тепер просто вичісли і ось тобі відповідь

Пошаговое объяснение: