Терміново, даю 15 балів периметир трикунтика 480 см, а довжини сторін відносяться як 3÷4÷5,

знайдіть сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Саттаров Эмиль.

Ответ:

120, 160, 200

Пошаговое объяснение:

3x+4x+5x=480

12x=480

x=40

3*40=120

4*40=160

5*40=200