СРОЧНО, С УСЛОВИЕМ! ДАЮ 15 БАЛЛОВ Реши задачу. Два автомобиля ехали с одинаковой скоростью Один

из них проехал 360 км, а другой — 480 км. Сколько часов был в пути каждый автомобиль, если первый был в пути на 2 часа меньше, чем второй?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Андрей.

Ответ:Можемо скласти систему рівнянь для даної задачі:

1 = 360, 2 = 480,

1 = 2 − 2,

де - швидкість автомобілів (однакова для обох), 1 і 2 - час у годинах, що автомобілі були в русі.

Можемо використати перше рівняння для знаходження часу 1 :

1 = 360 /

А потім використати третє рівняння, щоб знайти 2 :

2 = 1 + 2 = (360 / ) + 2

Тепер, з другим рівнянням, ми можемо знайти швидкість :

2 = 480,

= 480 / 2

Підставляємо це значення у перше рівняння:

1 = 360 / (480 / 2) = (360 × 2) / 480 = 32 / 4

Підставляємо це значення 1 у третє рівняння:

2 = 1 + 2 = (32 / 4) + 2

Переносимо 2 термін до одного боку та чисельники до другого:

(1/4)2 = 2,

2 = 8

Тепер, використовуючи перше рівняння, можемо знайти час, протягом якого перший автомобіль був в русі:

1 = 32 / 4 = 6

Отже, перший автомобіль був у русі протягом 6 годин, а другий - 8 годин.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Петровец Анисия.

условие может быть не правильным