Туристки подолали відстань 84 км за три дні. Першого дня вони пройшли 2\7 маршруту, а другого –

50% решти. Скільки кілометрів пройшли туристки третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Печерица Людмила.

Відповідь:

12 км

Покрокове пояснення:

84/7*2=24(км)

24/2=12(км)