Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 15см, що становить 0,3 довжини його периметра.

Знайди довжину основи трикутника. Дуже потрібно​

Ответы на вопрос

Отвечает Суляева Софья.

Ответ:

20 см

Пошаговое объяснение:

15см сторона трикутника, инша сторона 15см,

15+15=0.3+0.3 по умови задачи
значить 2 сторони складають 0.6 від усього, це, 0.1 це 5 см тобто 1.0 буде 50 см

50 - 30 = 20 см