Обчислити законами множення -5 7/9• 10 5/11•(-1 5/11)•(-5 7/9)срочнооо, даю 20 балов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Кристя.

Ответ:

Для множення дробів потрібно помножити їх чисельники та знаменники окремо, а потім скоротити дроби до найпростішого вигляду.

Спочатку переведемо всі дроби до звичайних дробів:

-5 7/9 = -(59 + 7)/9 = -52/9

10 5/11 = (1011 + 5)/11 = 115/11

-1 5/11 = -(111 + 5)/11 = -16/11

-5 7/9 = -(59 + 7)/9 = -52/9

Тоді множенням отримаємо:

(-52/9) * (115/11) * (-16/11) * (-52/9) = (521151652) / (911119) = 2430976/10881

Отже, результат множення -5 7/9, 10 5/11, -1 5/11 і -5 7/9 дорівнює 2430976/10881 або приблизно 223.449.