скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами -34 і 36? Чому дорівнює їх сума?

помогите пж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Остроконская Алена.

Пошаговое объяснение:

35 - (-33) + 1 = 69

Отже, на координатній прямій розташовано 69 цілих чисел між -34 і 36.

Щоб знайти їх суму, ми можемо використати формулу суми арифметичної прогресії:

Сума = (кількість чисел) × (сума першого та останнього чисел) / 2

Таким чином, сума цих чисел буде:

(69) × (-33 + 35) / 2 = 69 × 2 / 2 = 69

Отже, сума цих цілих чисел дорівнює 69.

Отвечает Лобашова Анастасия.

Ответ:

34+36+1(0)=71 ціле число

сума -34+36=36-34=2