Допоможіть зробити дом 10 балів. виконайте дії: 1) 3,7 + ( - 8,5 ); 2) - 9,4 + 13,3; 3) - 2 5/8 +

( - 9 9/16; 4) - 4,8 + 4,8; 5) 10,7 - ( - 7,6 ); 6) 2,7- 4,8; 7) - 2,8 - ( -9); 8) - 10/21 - 9/14​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Арсений.

Ответ:

1) 3,7 + (-8,5) = -4,8

2) -9,4 + 13,3 = 3,9

3) -2 5/8 + (-9 9/16) = -12 5/16

4) -4,8 + 4,8 = 0

5) 10,7 - (-7,6) = 18,3

6) 2,7 - 4,8 = -2,1

7) -2,8 - (-9) = 6,2

8) -10/21 - 9/14 = -0,8819 (округляючи до четвертого знака після коми)

Пошаговое объяснение: