2. Складіть вираз для розв’язання задачі та розв’яжіть її Придбали 5 кг картоплі по 3грн. 20 коп.

за кг і 3 кг моркви по 2 грн. 70 коп. за кг. На скільки більше заплатили за картоплю, ніж за моркву ? Будь ласка допоможіть дам 20 баллів і будь ласка не обманювати

Ответы на вопрос

Отвечает Вадим Меражи.

Ответ:

За 5 кг картоплі заплатили:

5 кг * 3 грн. 20 коп./кг = 16 грн.

За 3 кг моркви заплатили:

3 кг * 2 грн. 70 коп./кг = 8 грн. 10 коп.

Різниця у вартості:

16 грн. - 8 грн. 10 коп. = 7 грн. 90 коп.

Отже, за картоплю заплатили на 7 грн. 90 коп. більше, ніж за моркву.

Математично можна записати розв'язок таким виразом:

5 * 3.20 - 3 * 2.70 = 15.10 - 8.10 = 7 грн. 90 коп.

Отвечает Смирнова Наталья.
❗️Будь ласка позначте мою відповідь як найкращою ❗️
Спочатку потрібно обчислити загальну вартість кожного продукту:

Вартість 5 кг картоплі = 5 кг × 3 грн. 20 коп./кг = 16 грн.
Вартість 3 кг моркви = 3 кг × 2 грн. 70 коп./кг = 8 грн. 10 коп.

Тепер потрібно порівняти ці дві вартості, щоб знайти на скільки більше заплатили за картоплю, ніж за моркву:

Вартість картоплі - вартість моркви = 16 грн. - 8 грн. 10 коп. = 7 грн. 90 коп.

Отже, на 5 кг картоплі було заплачено на 7 грн. 90 коп. більше, ніж на 3 кг моркви.

Вираз для розв'язання задачі:

(вартість 5 кг картоплі) - (вартість 3 кг моркви) = (5 кг × 3 грн. 20 коп./кг) - (3 кг × 2 грн. 70 коп./кг)