Скільки картоплі міститься у двох мішках, якщо в одному мішку 25,8 кг картоплі, а в іншому — на 4,7

кг більше? срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Касперская Анна.

Ответ:

У першому мішку міститься 25,8 кг картоплі.

У другому мішку міститься на 4,7 кг більше, тобто 25,8 + 4,7 = 30,5 кг картоплі.

Отже, у двох мішках міститься 25,8 + 30,5 = 56,3 кг картоплі.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Сорокин Андрей.

Ответ:

У двох мішках буде

Пошаговое объяснение:

56.3

25.8+25.8+4.7=56.3