Комерційне підприємство, продавши товару на 5100 грн, зазнало 15 процентів збитку. Яка собівартість

товару?

Ответы на вопрос

Отвечает Егорий Киреенков.

рішення через пропорцію

5100 - 85%

х - 100%

х = (5100 * 100) / 85 = 510000 / 85 = 6000

собівартість товару 6000 грн