Складіть вираз та обчисліть його значення: від різниці чисел -15 та -29 відняти суму ціх чисел.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёва Алёна.

Ответ:

58

Пошаговое объяснение:

( (-15)-(-29) )- ( (-15)+(-29) )=58

-15+29=14

14-(14-(-44))=14+44=58