4. Коренем рiвняння х: 0,5 = 1,2-10 е число..* 0,6 0,06 Об О 60 1 балл​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Настя.

Ответ:

Зробимо математичний розклад виразу зправа від дорівнює:

1,2 - 10*0,5 = 1,2 - 5 = -3,8

Отже, коренем рівняння буде будь-яке число, яке дорівнює -3,8, тобто відповідь: -3,8.

Пошаговое объяснение: