Автобус виїхав з Сєверодонецька до Харкова через Куп’янськ. Від Сєверодонецька до Куп’янська 230

км, а від Куп’янська до Харкова - на 120 км менше. Яку відстань подолає автобус?

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Лиля.
1) 230-120=110(км)-від Куп'янська до Харкова
2) 230+110=340(км)-потрібно проїхати автобісу
Відповідь:340 км