Зайди найменший спільний знаменник дробів 2/5 і 3/10 А) 50 Б) 20 В) 30 Г) 10​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.

Відповідь:

г) 10

Покрокове пояснення:

\frac{2}{5}=\frac{2*2}{10}=\frac{4}{10}

та  \frac{3}{10}