Знайдить кути трикутника якщо зовнишни кути видносяться як 1 4 4


Ответы на вопрос

Отвечает Гончар Илья.

Відповідь:

кут А=180-160=20 градусів

кут В=180-40=140 градусів

кут С=180-160=20 градусів

Покрокове пояснення:

Нехай х- коефіцієнт пропорційності,тоді:

х+4х+4х=360

9х=360

х=40 градусів-перший зовнішній кут трикутника

другий зовнішній кут трикутника=40*4=160 градусів

третій зовнішній кут=4*40=160 градусів

Зовнішній кут трикутника суміжний з внутрішнім кутом трикутника,тому:

кут А=180-160=20 градусів

кут В=180-40=140 градусів

кут С=180-160=20 градусів