4. Як зміниться сума двох чисел, якщо один з доданків зменшити на 5,8, а інший збільшити на 9,2?

СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрев Вадим.

Ответ:

Нехай дані числа - a та b.

Якщо один з доданків зменшити на 5.8, це можна записати як a - 5.8.

Якщо інший збільшити на 9.2, це можна записати як b + 9.2.

Тоді сума нових чисел буде:

(a - 5.8) + (b + 9.2) = a + b + (9.2 - 5.8) = a + b + 3.4

Отже, сума двох чисел збільшиться на 3.4