За перший день туристи пройшли 0,2 маршруту. За другий день вони подолали відстань 20 км, а за

третій день закінчили маршрут, пройшовши ще 16 км. Яка довжина маршруту?

Ответы на вопрос

Отвечает Агаев Руслан.

Ответ:

45км.

Пошаговое объяснение:

1)20+16=36(км)- пройшли за 2 і 3 день;

2) 1-0.2= 0.8(км)-пройшли за 2 і 3 день;

3)36:0.8= 45 (км)- увесь маршрут

надіюсь допомогла


Отвечает Дергунов Дмитрий.

Ответ:

45

Пошаговое объяснение:

1)29+16=36(км)пройшли за 2 і 3 день.

2)1-0,2=0,8(км)пройшли

3)36:0,8=45(км)разом пройшли

Відповідь:разом пройшли 45 км