3. Розкрий дужки та знайди значення виразу: 2 1 - (8,47 3+21 ) + (2 5 12 5 1,53 0,4) + 4 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Исаханян Ашот.

У нашому виразі містяться дужки, які слід розкрити, щоб знайти його значення:

2 * 1 - (8,47 * 3 + 21) + (2 * 5 * 12 * 5 * 1,53 * 0,4) + 4 * 6

= 2 - (25,41 + 21) + (60 * 1,53 * 0,4) + 24

= 2 - 46,41 + 36,96 + 24

= -46,41 + 62,96

= 16,55

Отже, значення виразу дорівнює 16,55.