Спрости вираз 5 1/4(12 - t) - 3 3/4( -t - 24) та знайди його значення якщо t = -0,4


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Дарья.

5 \frac{1}{4}  \times (12 - t) - 3 \frac{3}{4}  \times ( - t - 24) =  \frac{21 \times 12}{4}  - 5 \frac{1}{4} t  + 3 \frac{3}{4} t +  \frac{15 \times 24}{4}  = 63  - 1.5t + 90 = 153 - 1.5t = 153 - 1.5 \times ( - 0.4) = 153 + 0.6 = 153.6